Producenci
Kupujemy prezent dla żeglarza
Kupujemy prezent dla żeglarza

Dla wielu osób żeglarstwo nie oznacza zwykłego hobby, ale sposób życia. Jacht jest po prostu ich miłością, a samo żeglowanie cudownym nałogiem. Kupno upominku dla miłośnika żeglarstwa nie jest łatwe. Typowe prezenty żeglarskie to przede wszystkim odpowiednie książki, atlasy i albumy.  Poza tym żeglarza mogą ucieszyć niezwykle imponujące, nowoczesne i niezawodne kompasy, ale także modele łodzi oraz eleganckie akcesoria kuchenne i sportowe. Ciekawą propozycją może być także grill przeznaczony do użytkowania na łodziach.

W sprzedaży są dostępne obecnie niezwykle wszechstronne grille. Jeden z nich został wymyślony aż w Republice Południowej Afryki. Możliwe jest wykonywanie na nim takich czynności kucharskich jak: pieczenie, smażenie, grillowanie i duszenie. Użytkownicy twierdzą nawet, że gotowanie jak najbardziej podstawowych oraz i bardziej wykwintnych dań, zgodnie z dewizą „co chcesz, gdzie chcesz, jak chcesz", jest w tym wypadku nawet bardziej niż możliwe.

Jakie są jeszcze zalety proponowanego grilla? Przede wszystkim najważniejsza jest taka jego cecha, że grill ten może być umieszczony praktycznie na dowolnej powierzchni. Nie ma bowiem bez ryzyka jej zniszczenia, czyli przypadkowego wypalenia. Poza tym pokrywa do gotowania pod przykryciem została wyposażona w dodatkowe mocowania. A to sprawia, że urządzenie jest zdecydowanie bezpieczne. Osoby postronne nie dostaną się do rozżarzonych węgli. A nawet, gdy wydarzy się wypadek i urządzenie zostanie przewrócone, węgle nie wysypią się. To wszystko zapobiega powstaniu pożaru czy zniszczeniu innych powierzchni i niebezpiecznym poparzeniom.

 

KUP NIEZWYKŁY GRILL NA JACHT - KLIKNIJ TUTAJ BY NABYĆ NIEZWYKŁY ZESTAW

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl