Producenci
O firmie

Poznaj i zdobądź najbardziej wszechstronne urządzenie do gotowania, grillowania, smażenia i pieczenia.

 

SAfire Cookers to niezwykle wszechstronny grill, który wymyślony został w RPA. Możliwe jest pieczenie, smażenie, grillowanie i duszenie, a nawet gotowanie zarówno najbardziej podstawowych, jak i wykwintnych dań zgodnie z dewizą „co chcesz, gdzie chcesz, jak chcesz".

Możesz postawić go na biurku, na balkonie, używać na plaży, w parku, na kempingu lub na łodzi. Nasz grill zapewnia bezpieczeństwo nawet przy wietrznej pogodzie.

Safire Cookers waży zaledwie 3,7 kg, średnica to tylko 30 cm. Dzięki temu jest łatwy do przenoszenia i przechowywania na ograniczonej przestrzeni.

Palnik jest wyjątkowo oszczędny. 350 - 400 gramów brykietu z węgla drzewnego wystarcza na ponad 3 godziny gotowania

Dzięki specjalnej konstrukcji, olej i tłuszcz nie kapie na rozżarzone węgle, co zapobiega nadmiernemu dymieniu, a także ogranicza ryzyko rozprzestrzenienia się ognia.

Nie musisz regulować temperatury. Podczas gotowania pod przykryciem i przy 400 g paliwa, utrzymuje temperaturę 180 stopni Celsjusza.

Safire Cooker może być umieszczone praktycznie na dowolnej powierzchni bez ryzyka jej zniszczenia (wypalenia). Pokrywa do gotowania pod przykryciem ma dodatkowe mocowania, co sprawia, że urządzenie jest wyjątkowo bezpieczne. Osoby postronne nie mogą dostać się do rozżarzonych węgli, a jeśli urządzenie zostanie przewrócone, węgle nie wysypią się, co zapobiega pożarowi albo zniszczeniu innych powierzchni.

 

safire grill

 

MOBILNOŚĆ

  • łatwe przenoszenie urządzenia dzięki ergonomicznemu uchwytowi zamykanej kopuły
  • zatrzaski w kopule, które utrzymują ją na miejscu w niestabilnym środowisku, np. na łodzi

BEZPIECZEŃSTWO

  • nisko umieszczony środek ciężkości uniemożliwia przewrócenie się jednostki
  • specjalna konstrukcja paleniska zapobiega poparzeniom przez gorący brykiet, a także chroni je przed wiatrem, zapobiegając wywiewaniu gorącego popiołu
  • SAfire pozwala gotować zdrowo ponieważ oleje i tłuszcze spływają z dala od mięsa i ognia, zapobiegając nadmiernemu spalaniu oleju/tłuszczu

EKOLOGIA

  • SAfire to jeden z najbardziej ekonomicznych grilli na węgiel o lekkiej konstrukcji. Wystarczy 400 gram brykietu by gotować przez maksymalnie 3 godziny.
  • SAfire to mniej dwutlenku węgla i innych niepożądanych gazów w atmosferze

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl